kurs video online

Twoje pierwsze video promocyjne

VIDEO JAKO NARZĘDZIE NR 1

Video jest narzędziem marketingowym XXI wieku.
Jeśli przymierzasz się do wykorzystania go w swoim biznesie, jednak ilość informacji Cię przytłacza, każdy sprzęt wiąże się z setkami decyzji, a materiały publikowane na YouTube, Instagramie czy Facebooku niekiedy onieśmielają, to przyda Ci się wsparcie.

Jak się do tego zabrać, co Ci jest potrzebne na początku, jaki sprzęt wybrać, jak edytować swoje pierwsze video i wypuścić go w świat?

Czy to co zrobisz będzie wystarczająco dobre, żeby przykuć uwagę odbiorców?

Przez 30 dni wspólnie przejdziemy ścieżkę, podczas której zastanowisz się nad sprzętem, którego potrzebujesz, zorganizujesz przestrzeń, w której chcesz nagrywać i nagrasz oraz wypuścisz w świat swoje video.

Wszystko to przy wsparciu moim i grupy, która tak jak Ty będzie produkować swój pierwszy promocyjny materiał.

Już czas – nie ma co zwlekać, bo kiedy jak nie teraz będzie najlepszy moment?

CZY TO DLA CIEBIE?

• nie tworzysz video, ale chciałabyś zacząć

• już tworzysz, ale chciałabyś usystematyzować wiedzę i uzyskać feedback

$

potrzebujesz swojego video promocyjnego i chcesz go nagrać sama

$

działasz w dziedzinach rozwoju osobistego lub kreatywnych

CO ZAWIERA KURS?

• 6 LEKCJI
1. ANALIZA POTRZEB
  • CO FILMUJEMY
  • CO I DO KOGO MÓWIMY
  • BUDŻET
  • ZAAWANSOWANIE TECHNICZNE
  • PRZESTRZEŃ
  • MOBILNOŚĆ
2. SPRZĘT
  • OBRAZ
  • ŚWIATŁO
  • DŹWIĘK
  • STABILIZACJA
3. ŚWIATŁO
  • ROLA ŚWIATŁA – JAKOŚĆ, PLASTYCZNOŚĆ, ODBIÓR
  • RÓŻNICE W OŚWIETLENIU DZIENNYM A SZTUCZNYM
  • TEMPERATURA BARWOWA
  • OŚWIETLENIE 3 PUNKTOWE (KLUCZOWE, WYPEŁNIAJĄCE, KONTRA)
  • DODATKOWE OŚWIETLENIE W TLE (PANELE LED, LAMPKI, ŻARÓWKI, ŚCIEMNIACZE)
4. KADR
  • ZASADY KADROWANIA (CZYM JEST KADR, TRÓJPODZIAŁ, ODBIÓR OBRAZU)
  • ESTETYKA OBRAZU (PRZEDMIOTY, KOLORY, FOCUS)
  • PRZESTRZEŃ (JAK SIĘ USTAWIĆ, MAŁO MIEJSCA)
  • KROK PO KROKU
5. MONTAŻ
  • LINIOWY I NIELINIOWY
  • PROGRAMY I ICH MOŻLIWOŚCI
  • PRZYKŁAD MONTAŻU (Windows 10 edytor, IMovie, Canva)
6. PUBLIKACJA
  • JAKIE FORMATY
  • CO I GDZIE PUBLIKOWAĆ
  • JAK PRZYCIĄGAĆ ODBIORCÓW
  • STATYSTYKI – JAK JE ANALIZOWAĆ
  • SKĄD BRAĆ FEEDBACK
  • ZADANIA DOMOWE I FEEDBACK
  • 3 SPOTKANIA NA ZOOM
  • GRUPA WSPARCIA

Cześć, nazywam się Aneta inaczej Mlodzikova

Tworzę filmy promocyjne dla biznesów z duszą, relacje z warsztatów i nagrywam kursy.

W pracy z kobietami i kamerą staram się w jak najlepszy sposób wyłowić esencję i pomóc przemóc sztywność przed kamerą.

Uwielbiam ustawiać piękne kadry.

Pomagam również jako filmowa mentorka dla kobiet, które chcą samodzielnie tworzyć własne video.

ZOBACZ OPINIE KURSANTEK:

Mimo trudności ze sprzętem, ze znalezieniem przestrzeni w domu wolnej od domowników i niepotrzebnych rzeczy, mimo braku czasu na to, aby wykonać zadanie na 100% uważam, że bardzo dużo się nauczyłam i nabrałam większej świadomości w tematyce tworzenia filmików. Dzięki twoim informacjom zwrotnym miałyśmy okazję widzieć, jak lepsze od poprzednich są nasze filmiki.

Ewa Plummer

Klub Positive Mindset

Oglądam moje pierwsze nagranie przygotowane w ramach kursu Anety, a po chwili ostatnie i nie mogę uwierzyć, że dzieli je zaledwie 10 dni. Trzy moduły, w których Aneta pomieściła naprawdę imponującą dawkę wiedzy, doświadczenia i inspiracji, przeprowadziły mnie z poziomu całkowitego laika do etapu świadomości podstaw filmowania, wystarczających, żeby bez obaw i wstydu nagrywać kolejne wideo do moich kursów online.

Paulina Trzeciak-Kierzek

paulinakierzek.com

Kurs był wspaniały. Dużo konkretnych informacji. Bardzo cenny feedback, praktyczne wskazówki odnośnie video, które nagrywałyśmy w kursie. Można nabrać pewności siebie w tworzeniu filmików! Dziękuję!

Małgosia ze Szkoły Wrażliwości

www.szkolawrazliwosci.pl

DOSTAJESZ:

6 lekcji video

3 materiały uzupełniające

grupa wsparcia w czasie trwania kursu (mentoring i wymiana pomiędzy uczestnikami)

3 spotkania online

REZULTAT:

własne video promocyjne

30 dni teorii i praktyki

feedback

.

Potrenuj przed kamerą  na REC DAY

Stwórz swój przekaz, potrenuj w grupie, rozluźnij się i nagraj z nami profesjonalne video promocyjne.
2 dniowe warsztaty REC DAY to praca nad sformułowaniem treściwego, zgodnego z Tobą i Twoim biznesem przekazu, który potrenujesz przed grupą, nauczysz się jak się prezentować i mówić, aby odbiorcy chcieli z Tobą pracować lub kupować Twoje produkty.

Cel fundacji

Naszym celem jest promowanie rozwoju osobistego i przedsiębiorczości. Kurs ten ma pomóc Ci usamodzielnić się w kwestii tworzenia video, aby móc promować swój biznes związany z rozwojem osobistym lub tworzony z pasją i serca.